Zielona Stacja poleca: seans i kuchnia jarska

Zapraszamy na pierwsze tego typu wydarzenie w Stacji.

Seans filmowy połączony z jarskim poczęstunkiem w całości przygotowanym w naszej kuchni!

Ważne: możecie też kupić bilet bez poczęstunku.

Proponujemy Wam dwa terminy:

—-> 6 kwietnia, godz. 20:00 – seans filmu Bękart

LINK DO BILETÓW

To zrealizowany z niezwykłym rozmachem najnowszy film Nikolaja Arcela („Kochanek królowej”) z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. Jest 1755 rok. Ludvig Kahlen (Mads Mikkelsen), pochodzący z nieprawego łoża były żołnierz, wyrusza na podbój jałowych i surowych wrzosowisk, mając przed sobą jeden cel – założyć na nich kolonię w imieniu króla, w zamian za obiecany przez duńskiego władcę tytuł szlachecki. Na drodze staje mu bezwzględny i pełen pogardy szlachcic Frederik de Schinkel, który nie zamierza oddać ziemi, uważając ją za swoją.


—-> 7 kwietnia, godz. 20:00 – Kobieta z…

LINK DO BILETÓW

Najnowszy film w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta to czuła opowieść o walce o siebie, ale też o pięknie prawdziwej bliskości.

Opowieść o Anieli Wesoły. Prowadziła zwyczajne życie – dorastanie w małym miasteczku, praca, miłość, ślub, rodzina. Jednak nigdy nie mogła być w pełni sobą – Aniela urodziła się w męskim ciele. Jakich dokona wyborów? Czy będzie gotowa poświęcić wszystko, by móc żyć normalnie i bez strachu?


W menu do wybory są dwa zestawy:

Bilet normalny na film: 25 zł. Poczęstunek jarski: 65 zł.

W dniu pokazu cena poczęstunku wzrasta.


Zielona Stacja to spółka córka Stacji Falenica.

Stoi za nią idea promowania i edukowania na temat rolnictwa regeneratywnego (przyjaznego przyrodzie i ludziom). Prowadzenie ogrodu warzywnego, który dostarczy produktów na nasz stół, kuchnia jarska inspirowana historyczną kuchnią polską.
Skracanie łańcucha dostaw między rolnikiem, a osobą kupującą.