Wesołych Świąt!

W kinie widzimy się w poniedziałek (od godz. 15:30), w sobotę i niedzielę odpoczywamy w gronie najbliższych. W tym roku świętujemy podwójnie, bo z naszymi ukraińskimi gośćmi. Zrobili nam niesamowitą niespodziankę i wysprzątali na Święta ogródek i otoczenie Stacji. Wspólne sadzenie dziesiątek żonkili sprawiło nam wielką radość.

To czas życzeń i podziękowań. Dziękujemy Ukrainkom i ich dzieciom, które odwiedzają nasz Klubik i korzystają z lekcji polskiego. Za to, że zarażają nas siłą i nadzieją. Dziękujemy Fundacji Orange za szybką dotację na wyposażenie klubiku i fizyczną pomoc w jego aranżacji. Dziękujemy sąsiadom z pizzerii Pendolino za pizze dla naszych mam i dzieciaków, a panu Jackowi Wiśniewskiemu, który prowadzi szkółkę roślin w Góraszce, za podarowanie nam palet żonkili do dekoracji okolic Stacji. Dziękujemy też Wam wszystkim za Zrzutkę na wynagrodzenia dla pracujących u nas Ukrainek i za rzeczy, które im podarowaliście. To dobro do Was wróci!

W poniedziałek polecamy Wam w naszym kinie w ramach świątecznego relaksu dokumenty DUCH ŚNIEGÓW i FILM BALKONOWY, lekkie kino obyczajowe TRUFLARZE i HISTORIA MOJEJ ŻONY, zjawiskową anime BELLE. A maluchom na pewno spodoba się ZAJĄC MAX: MISJA PISANKA.

BILETY KUPICIE TUTAJ…