Weekend Detektywistyczny Lassego i Mai

Weekend z „Biurem Detektywistycznym Lassego i Mai” na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy na seanse wszystkich tytułów z serii w naszym kinie w ramach WEEKENDU DETEKTYWISTYCZNEGO 21-22 stycznia.  

Na młodych widzów czekać będzie: „Rabuś z pociągu”, „Pierwsza tajemnica”, „Sekret rodziny von Broms”, „Cienie nad Valeby”, „Stella Nostra” oraz wyczekiwana, pokazywana przedpremierowo „Tajemnica Skorpiona”. Będzie też można zdobyć książki z tej serii, ufundowane przez wydawnictwo Zakamarki.

Jak młodzi detektywi będą rozwiązywać kolejne zagadki? Przekonajmy się podczas wspólnego oglądania poczynań ulubionych bohaterów na wielkim ekranie!

SOBOTA, 21 STYCZNIA:
godz. 11:15 – Cienie nad Valeby
godz. 12:45 – Rabuś z pociągu
godz. 13:00 – PRZEDPREMIERA: Tajemnica Skorpiona
godz. 14:30 – Pierwsza tajemnica

NIEDZIELA, 22 STYCZNIA:
godz. 11:15 – Sekret rodziny von Broms
godz. 13:00 – Stella Nostra

BILETY >>>

Najnowsza część „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai. Tajemnicy Skorpiona” skradła serca młodych widzów podczas 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, zdobywając nagrodę publiczności. Przygotowany przez nas maraton filmowy będzie idealną okazją do przypomnienia sobie wszystkich zagadkowych spraw, które prowadzili Lasse i Maja.

Niech tropy, zagadki i kryminalne dochodzenia wszystkich 6 części przygód Lassego i Mai zawładną naszym kinem, a widzów wprawią w dobry nastrój, ekscytację oraz czujność co do typowania podejrzanych.
 
Zapraszamy na seanse!