CHORA NA SIEBIE + warsztaty z Justyną Czekaj

Jesteśmy wielkimi fanami filmu CHORA NA SIEBIE i mamy potrzebę, żeby o nim dyskutować. Dlatego zapraszamy w piątek, 17 lutego, o godz. 19:30 na specjalny seans, połączony z warsztatami z JUSTYNĄ CZEKAJ.

BILETY >>>

Signe i Thomas tworzą niezdrowy związek. Sytuacja pogarsza się, gdy jedno z nich osiąga artystyczny sukces. Od tego momentu Signe jest gotowa dosłownie na wszystko, żeby przekierować uwagę na siebie. „To jest film dla wrażliwych ludzi i tylko jego połowa dzieje się na ekranie, druga rozgrywa się w nas” – mówi o CHOREJ NA SIEBIE w swojej wideorecenzji Tomasz Raczek.

Justyna Czekaj jest twórczynią projektu Wilczycą Być, w ramach którego wspiera kobiety w budowaniu wewnętrznej siły i poczucia własnej wartości. Napisała książkę „Narcystyczne piekło, tam i z powrotem” oraz ebooka „TAK! Dla szczęścia, odbuduj się po toksycznej relacji”. Wspólnie ze swoim partnerem Damianem Hornetem powołała też do życia Akademię Niezależności, wspierającą kobiety w budowaniu niezależności finansowej. W warsztatach i kursach online Justyny wzięło udział już ponad 50 tysięcy kobiet.

Zapraszamy!