Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka | seans i gra terenowa

Poznajcie Szkołę Magicznych Zwierząt i jej wspaniałe zagadki, a następnie wcielcie się w detektywów i złamcie tajny kod!

–> 5 maja, na godz. 10:30 przyjdźcie na seans całą drużyną, a po filmie zgłoście się po odbiór karty gry i wskazówek.

–> LINK DO BILETÓW <<–

Wyruszcie wspólnie po przygodę! Drużyna może składać się z 2 do 5 osób, dzieci powinny być pod opieką dorosłych. Gra terenowa odbędzie się wewnątrz i na zewnątrz Kinokawiarni Stacja Falenica.

W nagrodę dla najlepszych drużyn przewidzieliśmy książki z opowieściami ze Szkoły Magicznych Zwierząt!

o filmie:

Niezwykła szkoła, w której dzieciom towarzyszą magiczne, mówiące ludzkim głosem zwierzęta, obchodzi 250. urodziny! Taką rocznicę wypada uczcić specjalnym przedstawieniem. Kiedy jedni nad nim pracują, ktoś inny kopie doły na dziedzińcu. Jaki ma w tym cel?


Sympatycznej Idzie towarzyszy lis Rabbat, zaś jej koledze Benniemu – żółwica Henrietta. Oprócz nich w klasie pojawiają się inne zwierzęta: pomocny kameleon i nieco niesforny pingwin. Ferajna, na czele której stoi panna Cornfield, dostaje zadanie wystawienia spektaklu o początkach szkoły. Szybko okazuje się, że to nie lada sztuka! Dyrektor ma własny pomysł na historię, a wybór głównej aktorki budzi dużo emocji. Przy okazji trzeba ustalić, dlaczego szkolne patio wciąż przypomina szwajcarski ser z wieloma dziurami. Druga część adaptacji książek Margit Auer udowodni, że takim wyzwaniom najlepiej sprostać całą drużyną!


Rozpoczęcie: godz. 10:30, sala Jaskółka, seans filmu „Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka”.

Zakończenie: ok. godz. 13:30

Serdecznie zapraszamy!