Sylwester w Stacji

Zapraszamy do wspólnego filmowego świętowania nadejścia Nowego Roku!

W ten magiczny wieczór wyświetlimy przedpremierowo film GREEN BOOK oraz najnowszy film Paolo Sorrentino ONI. W ramach biletu zaserwujemy przepyszną kolację oraz lampkę szampana. Zapraszamy do rezerwacji w kasie kina lub pod numerem telefonu: 530 882 809. Cena biletu: 180 zł.

Numer konta na który można wpłacać opłaty za zarezerwowane bilety: mBank 02 1140 2017 0000 4202 1099 3139

GREEN BOOK, reż: Peter Farrelly, Komediodramat, USA 2018

Mahershala Ali jako genialny jazzman i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! Cudowna, pełna humoru, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni i od zwycięstwa w Toronto – największy faworyt oscarowego wyścigu. Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni.  Polska premiera filmu 15 lutego.

ONI, reż: Paolo Sorrentino, Komediodramat, Francja, Włochy 2018

Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość i seks, oni nie mają sobie równych.

SYLWESTROWE MENU

Przystawki:
1. Krem pietruszkowo- gruszkowy posypany parmezanem
2. Sałatka CEZAR z kurczakiem z sosem vinegrette

Danie główne
1. Cielęcina z szynką parmeńską i szałwią w sosie rozmarynowym podawany z puree ziemniaczanym i duszonymi plastrami buraków
2. Miruna w sosie winno-maślanym z porem, podawana z ryżem i warzywami oraz mixem sałat z sosem cytrynowym i pomidorkami cherry

Deser
1. Panna cotta z musem malinowym
2. Suflet czekoladowy z gałką lodów waniliowych