Świdermajer Orkiestra | Letnia Scena Muzyczna

Z czeluści sosnowego lasu, z bujnych wrzosowisk i z porywistej delty Świdra rozlała się muzyka Świdermajer Orkiestry. Nieco folku, nieco rocka, z bluesowym podtekstem i niebanalnym tekstem. Taka jest muzyka Świdermajer Orkiestry. Meandruje poprzez lokalne historie, prowincjonalne klimaty, aż po dobrze nam znane codzienne historie.

Zapraszamy na koncert w ogródku Stacji –>> 21 czerwca, o godz. 19:30, podczas którego muzycy zaprezentują swój nowy, akustyczny projekt!

W swojej 10-letniej historii zespół przemierzył różne tematy i różne instrumentarium, lecz dalej płynie swoim niepowtarzalnym nurtem. Nurtem pozytywnych emocji, dobrej zabawy, a czasem też refleksji. Klimatyczne koncerty, pełne dobrej energii i fantastycznej atmosfery. To właśnie Świdermajer Orkiestra!

Zresztą… Sami zobaczycie!

Zespół ma na swoim koncie dwa albumy i koncepcyjne single. Zagrał dziesiątki koncertów (m.in. koncert podczas Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym). Jest także stałym gościem Festiwalu Świdermajer, odbywającego się corocznie na linii otwockiej. Zarówno na nagraniach, jak i gościnnie na koncertach, współpracował z wieloma cenionymi muzykami, takimi jak: Bolek Błaszczyk z Grupy MoCarta, Piotr Rychlec z Zakopower, czy Ewelina Flinta. A jeden z nich, Radek Zagajewski, po występach w roli gościa, wszedł do zespołu na stałe.

Świdermajer Orkiestra ma w swoim dorobku rozgrzewanie publiczności przed koncertami takich gwiazd jak Ewelina Flinta, Mela Koteluk, czy Skubas. A rozgrzać to oni potrafią!
Zespół zagra w składzie:

Marcin Misiek Michalczyk – gitara akustyczna, wokal

Radek Zagajewski – gitara rezofoniczna, wokal

Bartek Sędek – cajon, perkusjonalia

Piotrek Kostrzewa – bas


Wstęp: zrzutka dla artystów

Zapraszamy też na kolejne koncerty w ogródku: