Dzień Kina Polskiego / ŚUBUK przedpremierowo

ŚUBUK Jacka Lusińskiego został znakomicie przyjęty na festiwalu w Gdyni. Do kin wchodzi 2 grudnia, ale mamy dla Was specjalny, przedpremierowy pokaz z okazji Dnia Kina Polskiego.

11 LISTOPADA
o godz. 19:30

BILETY >>>

To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia młodej matki autystycznego chłopca, której wieloletni upór i walka z biurokracją oraz ludzką bezdusznością doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji.

DZIEŃ KINA POLSKIEGO

Każdego roku z okazji Święta Niepodległości kina studyjne przygotowują specjalną ofertę filmową i polecają widzom wyjątkowy projekt z filmem polskim pod hasłem: Dzień Kina Polskiego. Również w tym roku, 11 listopada Stowarzyszenie Kin Studyjnych we współpracy z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zaprasza do świętowania Dnia Kina Polskiego z najlepszymi filmami tegorocznej 47. edycji festiwalu.

Ideą projektu jest promocja dobrego kina polskiego, które mówi ciekawie i zajmująco, zwłaszcza w tym szczególnym dniu, i jak najszersze zaprezentowanie w kinach studyjnych propozycji programowej złożonej z tytułów nagrodzonych na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

My przedpremierowo pokażemy również filmy SŁOŃ i PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU. Jakie jeszcze polskie filmy zobaczycie tego dnia? >>>

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kin Studyjnych, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Współorganizacja: Aurora Films, Galapagos Films, Gutek Film, Kino Świat, M2 Films, Next Film, Tonagriro Realeasing
Partnerzy: Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych
Projekt współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej