Stacja Rozwój: „Aftersun” + dyskusja

Stawiamy na rozwój, dlatego tak lubimy te wtorkowe specjalne seanse, połączone z dyskusją z psychoterapeutką Sylwią Wojtysiak z Centrum Zdrowia i Rozwoju „Silva Rerum”. Film jest punktem wyjścia, a kierunek rozmowy wyznaczacie sami.

Tym razem zapraszamy na pokaz ulubieńca krytyków – „Aftersun” – filmu o relacji młodego ojca z córką. Sylwia Wojtysiak zachęca: „Metoda psychokinoterapii praktykowana w ramach naszego Psychoterapeutycznego Klubu Filmowego zakłada zamianę miejsc widza na bohatera filmu. Jesteśmy przekonani, że przy współpracy całej grupy widzów możemy odkryć dla siebie nawzajem cudowny, różnorodny i rozwijający świat. Zapraszam w co drugi wtorek do Kinokawiarni Stacja Falenica. Stacja Rozwój – tu warto się zatrzymać.”

WTOREK, 7 LUTEGO
GODZ. 20:35
BILETY >>>

„Aftersun” to najlepszy film roku według redakcji IndieWire, The Guardian oraz Sight and Sound, z gwiazdorem serialu „Normalni ludzie” Paulem Mescalem w roli głównej. Mescal zdobył za rolę w „Aftersun” swoją pierwszą nominację do Oscara.

Reżyserka Charlotte Wells jest również autorką scenariusza, opartego na jej własnej historii. Mescalowi partneruje na ekranie jedenastoletnia debiutantka Frankie Corio.

Lata 90. Młody ojciec Calum i jego córka Sophie wyjeżdżają razem do tureckiego kurortu. Podczas wspólnych wakacji stają się sobie bliżsi niż kiedykolwiek.