Stacja Rozwój: „W trójkącie” + dyskusja

Stawiamy na rozwój i refleksje wokół wyświetlanych u nas filmów, dlatego bardzo lubimy i gorąco polecamy wtorkowe specjalne seanse, połączone z dyskusją z psychoterapeutką Sylwią Wojtysiak z Centrum Zdrowia i Rozwoju „Silva Rerum”. Film jest punktem wyjścia, a kierunek rozmowy wyznaczacie sami.

Tym razem zapraszamy na pokaz filmu W TRÓJKĄCIE, dzieło szwedzkiego reżysera i scenarzysty Rubena Östlunda.

we WTOREK, 11 KWIETNIA 2023 ROKU
GODZ. 19:30

BILETY>>>

Złota Palma w Cannes, kolejna na koncie reżysera Rubena Östlunda (po filmie „The Square”) Europejska Nagroda Filmowa. Jazda bez trzymanki, a raczej rejs rozkołysanym sztormem luksusowym jachtem, z Woodym Harrelsonem w roli kapitana.

Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean), ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły, i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię.

Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, 2014, „The Square”, 2017), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów.

Wszyscy płyniemy statkiem, który już dawno obrał kurs na katastrofę. Uratuje nas tylko śmiech!

Projekcja filmu i spotkanie po nim z psychoterapeutką panią Sylwią Wojtysiak odbędą się na dużej sali. Sam film można oglądać codziennie od bieżącego tygodnia na sali Mały Szpak.

Na pewno pojawi się dużo emocji, śmiechu, a nawet nieco grozy. Ten film chyba nikogo nie pozostawi obojętnym.

Gorąco zapraszamy w najbliższy wtorek o godz. 19.30!