Stacja Książka: Hrabi. Duszkiem tak! – Aśka i Bajer

Wszystkich miłośników kabaretu oraz dobrej rozrywki zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie pod hasłem – Stacja Książka.

26 listopada o godzinie 18.30 odwiedzi nas falenicka załoga kabaretu HRABI w osobach Joanny Kołaczkowskiej i Tomasza Majera. Pretekstem do tego spotkania będzie świeżo wydana książka biograficzna „Hrabi. Duszkiem tak!”.

HRABI to prawdziwe zjawisko kabaretowo-teatralne na polskiej scenie. Błyskawice absurdu, sztormy inteligencji, burze pomysłów. Śmiechoterapia w czystej formie. Jedno jest pewne nudno nie będzie.

„Oddajemy w Wasze ręce książkę o nas, o kabarecie Hrabi. Żebyście wiedzieli, ile my dla Was robimy i jak dalece się poświęcamy. Aśka nawet żyły wypruwa, nie swoje wprawdzie, ale precyzyjnie. Wszystko po to, byście mieli dobre, świeże i w dużej ilości. Aśka sobie od ust odejmuje, a Lopez wręcz odwrotnie, Kamol dzień i noc robi coś, a Bajer… A Bajer jest na dobrej drodze.

Pragniemy Wam opowiedzieć, przez jakie czasem ugory musimy gnać, ile ziarna rozsypać, aby zechciało wydać plon. Bez pługa, bez bronowania, gołymi rękami. Bywa, że bez wysiłku coś dla Was napiszemy, z lekkością, o tym też musicie wiedzieć.” [fragment książki]

Spotkanie poprowadzi Paweł Łęczuk.

W trakcie imprezy będzie możliwość zakupu książek w naszej księgarni i zdobycia pamiątkowego wpisu od autorów.

Zapraszamy serdecznie.

Wstęp wolny. Tylko dla osób z poczuciem humoru. Hrabicie to?

Patron medialny: RDC