Jesteśmy z Wami – specjalny pokaz KLONDIKE

KLONDIKE – ukraiński kandydat do Oscara, zdobywca nagrody za reżyserię na festiwalu Sundance i Nagrody Jury Ekumenicznego w Berlinie – to nasza premiera tygodnia. Seanse planujemy w sali Mały Szpak, oprócz jednego, specjalnego pokazu w naszej dużej sali, na wielkim ekranie, z tańszymi biletami.

w niedzielę, 6 listopada
o godz. 17:30
bilety: 15 zł
BILETY>>>

Chcemy go zadedykować naszym Gościom i Przyjaciołom z Ukrainy oraz Wam wszystkim, który udzielają im gościny i pomocy. Śledzimy doniesienia z Ukrainy i jesteśmy nimi głęboko poruszeni.

A to film właśnie o wojnie w Ukrainie. Donbas, 2014 rok. Początek rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Przerażający, przejmujący portret ludzkiej desperacji, a także wiary w siłę prawa i nadziei na lepsze jutro. Podążamy śladem pary spodziewającej się dziecka, której świat dosłownie zawalił się na głowę. W środku nocy fragment zestrzelonego samolotu zburzył ścianę domu Irki i Tolika. Jednak zamiast uciekać z kraju tak jak najbliżsi sąsiedzi, oni postanawiają zostać i przetrwać w coraz trudniejszych warunkach. Nawet gdy do drzwi pukają żołnierze armii rosyjskiej.

BILETY>>>

Do zobaczenia w kinie!