Scena muzyczna w Stacji: koncert ŚWIDERMAJER ORKIESTRA, 14.06 g. 19.30

Mamy dla was wspaniałe wieści! Otwieramy SCENĘ MUZYCZNĄ w naszym OGRÓDKU LETNIM, do którego co tydzień, w piątek, będziemy zapraszać muzyków.

W piątek 14 czerwca g.19.30 mamy przyjemność zainaugurować cykl koncertem naszych otwockich sąsiadów, zespołu ŚWIDERMAJER ORKIESTRA!

O zespole:
Folk-rockowa grupa Świdermajer Orkiestra zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Każdego. Bez wyjątku. Znakomite teksty – nie tylko członków zespołu, ale też takich mistrzów, jak Gałczyński czy Tuwim – ilustruje muzyka, w której odnajdziemy elementy bluesa, reggae, rocka a także etno-folku. Dwie gitary, bas, bębny, prosty zestaw perkusyjny i tuzin przeszkadzajek, a od niedawna także akordeon i saksofon, zabierają słuchaczy w niebanalną podróż po Otwocku, zatopionym w okolicznych lasach i łąkach, nad szumiącym nurtem Świdra, pośród słynnej drewnianej architektury. To zanurzenie w lokalnym mikroświecie jest ważne, ale nie czyni twórczości grupy hermetyczną. Wręcz przeciwnie – przekaz ich piosenek pozostaje szalenie uniwersalny i ich wspólnym mianownikiem jest zachwyt oraz refleksja nad życiem. Eklektyczne brzmienie zespołu najlepiej prezentuje się podczas koncertów, na których pozytywna energia emanuje wprost ze sceny. W swoim dorobku orkiestra ma występy przed takimi gwiazdami jak Mela Koteluk, Skubas czy Ewelina Flinta.

Wstęp : cegiełka dla artystów min. 10 zł

PARTNER WYDARZENIA: MIASTECZKO WAWER

Serdecznie zapraszamy!