Rodzinny Ogródek Filmowy

Wracamy z cyklem bajek dla najmłodszych (3-7 lat), tym razem w letniej odsłonie!


Zapraszamy na Rodzinne Ogródki Filmowe w każdą sobotę wakacji:

seans w sali Mały Szpak o 15:45 i 16:30
twórcze warsztaty rodzinne o 17:05 w ogródku!


LINK DO BILETÓW >>>

A co obejrzycie ?

Oczywiście cudowne, mądre, studyjne animacje:

MAMI FATALE (Instant man s. III, odc. 11) – Mami Fatale dostaje pocztą ulotkę reklamującą niezdrowe potrawy Instant. Z niesmakiem wyrzuca ją do kosza i zabiera się za przygotowywanie ciasta drożdżowego, które jak wiadomo potrzebuje czasu, by wyrosnąć. A zwierzęta nie lubią tak długo czekać na przysmaki! Zniecierpliwiony Prosiak wyciąga ze śmietnika gazetkę o potrawach Instant i znajduje w niej darmowe próbki sproszkowanych dań. Wsypuje zawartość wszystkich torebek do kubeczka, zalewa wrzątkiem i… wywołuje Instant Mana, który deklaruje, że spełni każde życzenie Prosiaka. Natychmiast! Ale… nie za darmo.

TORU SUPERLIS (Głodomór, s. I, odc. 3) – Co wydaje takie dziwne dźwięki w lesie? Czy to możliwe, żeby brzuszek dzika Bunia nakarmiony dużą ilością chipsów zrobił się aż tak hałaśliwy? A może to raczej Głodomór – stwór o gębie ciemnej jak jaskinia, języku lepkim jak błoto i zębach czarnych jak smoła? Tę zagadkę może rozwiązać tylko Toru Superlis!

BELLA W BRZUSZKU (Smacznego, s. I, odc. 3) – Benio z rodzicami zasiadają do stołu, aby wspólnie zjeść pizzę. Okazuje się, że Bella jest równie głodna co oni, jednak sama nie wie, na co ma ochotę. Z pomocą przychodzi Benio, który proponuje siostrze różne smakołyki.

PRZYTUL MNIE (Brzuszek, s. III, odc. 2) – Po zjedzeniu wszystkich zapasów ze spiżarni brzuch Tatusia tak się powiększa, że nie może wydostać się z jaskini. Miś szuka sposobu, jak pomóc Tatusiowi.

Przybywajcie rodzinnie!