Rodzinny Ogródek Filmowy (3)

Wracamy z cyklem bajek dla najmłodszych (3-7 lat), tym razem w letniej odsłonie!
Zapraszamy na Rodzinne Ogródki Filmowe w każdą sobotę wakacji:

seans w sali Mały Szpak o 15:45 i 16:30
twórcze warsztaty rodzinne o 17:05 w ogródku!


LINK DO BILETÓW >>>

A co obejrzycie ?
Oczywiście cudowne, mądre, studyjne animacje:

Szmatkowe Królestwo (Kopalnia cukru, s. I, odc. 2) – Królewnę Biankę naszło na coś słodkiego, ale na zamku w ogóle nie ma słodyczy. Dzieci dochodzą do wniosku, że skoro jest kopalnia soli, to musi też istnieć kopalnia cukru i wyruszają na jej poszukiwanie. Tata Alberta – Chomik Drwal prowadzi dzieci na pole buraków cukrowych. Przy pomocy Słońca udaje się skrócić proces i z zebranych buraków otrzymać upragnioną słodycz

Agatka (Agatka i Cukrojad, s. I, odc. 1) – Pewnego dnia z cukiernicy wychodzi dziwny stwór – Cukrojad. Zaprasza Agatkę do Krainy Słodyczy, aby wzięła wraz z nim udział w Wielkim Konkursie Tortów. W czasie tej przygody Agatka objada się słodyczami bez opamiętania. Jakie będą tego skutki?

Pamiętnik Florki (Baton czy czekolada? s. IV, odc. 11) – Florka wraz z całą grupą z przedszkola wybiera się do lasu by obserwować rośliny. Podczas wycieczki nie tylko poznaje nowe gatunki leśnej flory, ale przede wszystkim uczy się co to znaczy dzielić się, czym można się dzielić i czemu podzielony batonik smakuje lepiej niż ten jedzony w całości, ale w samotności.

Wierszyki domowe (Lodówka, s. I, odc. 3) – Domowa lodówka jako „Przejście na biegun południowy”. Dziewczynka podjada lody z lodówki. W czasie jedzenia zasypia. W marzeniu sennym widzi Polarnika, który przez jej lodówkę zmierza na biegun.