Dzień Drzewa: przedpremierowy pokaz „Serca dębu”

Zapraszamy serdecznie na specjalny pokaz filmu SERCE DĘBU, w tym specjalnym dniu – Międzynarodowym Dniu Drzewa.

10 października
godz. 18:00
warto, bo to u nas Tani Poniedziałek, bilety tylko po 16 zł
BILETY kupicie tutaj…

Od ponad dwustu dziesięciu lat w środku lasu rośnie majestatyczny dąb, który daje schronienie jego licznym mieszkańcom. Poczujcie, jak bije serce tego dębu. Laurent Charbonnier i Michel Seydoux spędzili rok filmując go.

Ten widowiskowy film ma niezwykłą, godną wszystkich filmowych nagród obsadę: wiewiórki, ryjkowce, sójki, mrówki, myszy polne… Cały ten mały, tętniący życiem, brzęczący i cudowny wszechświat zależy od owego dostojnego drzewa, czerpiąc od niego pożywienie i schronienie, od korzeni aż po gałęzie.

Poznajcie wpadających z wizytą przyjaciół, zbłąkanych wędrowców, czułych kochanków, złych sąsiadów oraz bezwzględne drapieżniki. Zanurzcie się wszystkimi zmysłami w ten cudowny mikrokosmos.

„Serce dębu” to spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura.

Pokazom „Serca dębu” towarzyszy specjalna akcja. Dystrybutor Best Film wraz z fundacją Las na Zawsze za pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów sadzi las. Każde 10 biletów to metr kwadratowy lasu!