Tydzień Kin Studyjnych: pokaz „Baby Broker”

Nagroda dla Najlepszego Aktora dla Song Kang-Ho (znanego nam dobrze z filmu „Parasite”) i 12 minutowa owacja na stojąco – tak „Baby Broker” zachwycił widzów i krytyków na tegorocznym Festiwalu w Cannes. Zapraszamy na pokaz przedpremierowy do Kinokawiarni Stacja Falenica, a po nim na spotkanie z psycholożką SYLWIĄ WOJTYSIAK z Psychoterapeutycznego Klubu Filmowego centrum zdrowia i rozwoju Silva Rerum.

Pokaz odbędzie się w ramach 2. TYGODNIA WARSZAWSKICH KIN STUDYJNYCH, który rozpocznie się w poniedziałek 3 października. To wydarzenie, które w zeszłym roku dostarczyło nam wszystkim wielkich filmowych emocji, przypominając, że w małych kinach drzemie ogromny potencjał! 14 kin studyjnych Warszawy czeka na Was!

Kino Amondo ★ Kino Atlantic ★ Kino Elektronik ★ Kino Iluzjon ★ Kino Luna ★ Kino Praha ★ Kinoteka ★ Kino Kultura ★ Kino Muranów ★ Kino Muzeum Warszawy ★ Stacja Falenica ★ Kino Świt ★ Kino U-jazdowski ★  Kino Wisła

My w tym roku pokażemy Wam pełen niemal niemożliwego wdzięku i empatii komediodramat BABY BROKER w reżyserii Hirokazu Koreedy.

W 2018 roku Hirokazu Koreeda zdobył Złotą Palmę na 71. MFF w Cannes, a rok później nominację do Oscara za film „Złodziejaszki”. To mistrz opowieści rodzinnych, a jego mistrzostwo objawia się tym, że do swoich bohaterów podchodzi z wielką delikatnością i łagodnością. W swoich filmach nieustannie kontynuuje poszukiwania – czym jest rodzina?

Pierwsza koreańska produkcja japońskiego reżysera – BABY BROKER – to wzruszająca i prowokująca historia, koncentrująca się wokół losów małego dziecka pozostawionego w oknie życia, którą tak podsumował krytyk Indie Wire: „To cudowna w swej wrażliwości opowieść, zadająca pytanie o kwestię etyki, wolności wyboru, pieniędzy, rodziny oraz tego, jak znaleźć miłość w tym szalonym bałaganie zwanym życiem.”

BABY BROKER
reż. Hirokazu Koreeda
czas trwania: 129 min
niedziela, 9 października, godz. 16:00
bilety: 20 PLN można kupować TUTAJ…

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych.
Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy.

Więcej informacji na profilu wydarzenia na FB i Instagramie.

plakat i identyfikacja wizualna: Julia Fukiet

KOCHAJMY KINA STUDYJNE!