Pokaz specjalny na 10 lecie Stacji: Pociąg J.Kawalerowicza

Drodzy widzowie!
?????
19 czerwca 2010 odbył się pierwszy w historii Kinokawiarni Stacja Falenica pokaz filmowy. Film, którym inaugurowaliśmy nasz repertuar był POCIĄG w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Dokładnie 10 lat później chcemy zaprosić Państwa na specjalny pokaz właśnie tego filmu z uroczystą prelekcją filmoznawcy i krytyka filmowego Andrzeja Bukowieckiego, a także na wspólny toast przy kieliszku szampana.

?kiedy? 19 czerwca
? której? 20.00
?Bilety: w związku z ustawieniem sali zgodnym z wytycznymi sanitarnymi mamy dla Państwa 20 biletów, które należy rezerwować wysyłając maila na natalia.mackiewicz@stacjafalenica.pl

Dla osób, które chciałyby nabyć bilet obowiązuje cennik weekendowy. Płatność będzie realizowana przelewem po otrzymaniu maila z potwierdzeniem uczestnictwa oraz numerem konta.
Na wydarzenie obowiązują również vouchery oraz bilety na jednorazowe wejście zakupione online w czasie pandemii.

Jedna rezerwacja to max. 2 osoby.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Wprowadzenie i krótką opowieść wspomnieniową będziemy transmitować na naszym facebookowym profilu! Mamy nadzieję, że będziecie wtedy z nami – w Stacji, albo online, do czego niestety musimy się coraz bardziej przyzwyczajać.

***

Kino będzie objęte specjalnym reżimem sanitarnym i w trosce o Państwa zdrowie oraz naszych pracowników prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM I ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA, które zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej: stacjafalenica.pl 3 dni przed planowanym wydarzeniem.

***

W związku z ograniczeniami sanitarnymi dostępnych będzie jedynie połowa miejsc, a organizacja widowni zmieni się nieco w stosunku do znanej Państwu sprzed pandemii.

***