Palm springs//pokazy przedpremierowe w Stacji

Żyj, jakby jutra nie było!

Mamy dla Was specjalne pokazy przedpremierowe filmu PALM SPRINGS -nominowanego do Złotych Globów w kategorii Najlepszy Film Komediowy/Musical oraz Najlepszy Aktor w Komedii/Musicalu – w Walentynki oraz dwa dodatkowe pokazy?

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się
rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”. „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

O FILMIE:
Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.
reżyseria: Max Barbakow
występują: Andy Samberg, Cristin Milioti
produkcja: USA 2020
czas trwania 90 min

ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=Qf4H06_mCZE

Bilety już w sprzedaży online: http://ksf.systembiletowy.pl/

13 lutego g. 20.30
14 lutego g. 18.00
18 lutego g. 18:30

Kino działa w reżimie sanitarnym. Prosimy o zachowywanie noszenie maseczek na terenie kina, dezynfekcję rąk oraz zachowywanie dystansu.