Noc Horrorów

Zapraszamy wraz z dystrybutorem VelvetSpoon po raz pierwszy na NOC HORRORÓW w STACJI!?‍♂️??‍♀️


Na tą noc wybraliśmy dla Was 3 gorące nowości filmowe:

UWAGA ZMIANA KOLEJNOŚCI FILMÓW:

?SLASHERMAN (Random Acts of Violence) 85′, reż. Jay Baruchel – POKAZ PRZEDPREMIEROWY

?RELIKT (Relic) 90min, reż. Natalie Erika James – POKAZ PRZEDPREMIEROWY

?GNIAZDO ZŁA (Il Nido) 110min, reż. Roberto De Feo – PREMIERA

?kiedy? 31 października
?o której? g. 20.30
?do której? ok. 2.00 w nocy
?bilety: 60 zł (bilet obejmuje poczęstunek)
http://ksf.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=14337
WAŻNA INFORMACJA: wydarzenie ruszy, gdy zbierze się minimalna liczba widzów, czyli 5 osób!

OPIS FILMÓW:
?GNIAZDO ZŁA (Il Nido) reż. Roberto De FEO
g. 20.30Samuel (Justin Korovkin) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną (Francesca Cavallin) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. Oparty na dyscyplinie porządek burzy pojawienie się młodej, zbuntowanej pokojówki, Denise (Ginevra Francesconi), która budzi w Samuelu siłę do sprzeciwu wobec wszechobecnego rygoru i potrzebę odkrycia prawdy o świecie zewnętrznym. W obliczu buntu Elena postanawia zatrzymać syna przy sobie za wszelką cenę. Jakie skrywa tajemnice? Dlaczego traktuje syna jak więźnia we własnym domu?

?Relikt (Relic), reż. Natalie Erika James
g. ok. 22.30Mogący pochwalić się gwiazdorską obsadą, debiutancki horror Natalie James to największe tegoroczne objawienie gatunku (91% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes!) i film, który zdążył już przerazić amerykańską publiczność, wspinając się na pierwsze miejsce tamtejszego box office’u. Relikt to nie tylko doskonały horror o nawiedzonym domu – to też mroczna, posępna, wgryzająca się w umysł opowieść o przekazywanej z pokolenia na pokolenie chorobie, która nie pozwoli Wam się otrząsnąć przez kilka następnych nocy

.?Slasherman (Random Acts of Violence), reż. Jay Baruchel
g. ok. 00.15Bazujący na serii komiksów Slasherman to reżyserski projekt aktora Jaya Baruchela, znanego do tej pory przede wszystkim z komedii i filmów familijnych (Jak wytresować smoka, To już jest koniec). W swoim horrorze Baruchel odreagowuje z nawiązką lata spędzone na planach rodzinnych filmów, tworząc ekstremalnie krwawe i brutalne widowisko. Jego film nie jest jednak tylko festiwalem gore, ale też pomysłowym ożywieniem skostniałej formuły slashera i ciekawym komentarzem na temat przenikania się fikcji i rzeczywistości. A w jednej z głównych ról – gwiazda Szybkich i wściekłych, Jordana Brewster!