Noc Horrorów – Kinokawiarnia Stacja Falenica

Noc Horrorów

31.10.2020

Zapraszamy wraz z dystrybutorem VelvetSpoon po raz pierwszy na NOC HORRORÓW w STACJI!🧟‍♂️🧟🧟‍♀️


Na tą noc wybraliśmy dla Was 3 gorące nowości filmowe:

UWAGA ZMIANA KOLEJNOŚCI FILMÓW:

🎥SLASHERMAN (Random Acts of Violence) 85′, reż. Jay Baruchel – POKAZ PRZEDPREMIEROWY

🎥RELIKT (Relic) 90min, reż. Natalie Erika James – POKAZ PRZEDPREMIEROWY

🎥GNIAZDO ZŁA (Il Nido) 110min, reż. Roberto De Feo – PREMIERA

👉kiedy? 31 października
👉o której? g. 20.30
👉do której? ok. 2.00 w nocy
👉bilety: 60 zł (bilet obejmuje poczęstunek)
http://ksf.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=14337
WAŻNA INFORMACJA: wydarzenie ruszy, gdy zbierze się minimalna liczba widzów, czyli 5 osób!

OPIS FILMÓW:
📌GNIAZDO ZŁA (Il Nido) reż. Roberto De FEO
g. 20.30Samuel (Justin Korovkin) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną (Francesca Cavallin) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. Oparty na dyscyplinie porządek burzy pojawienie się młodej, zbuntowanej pokojówki, Denise (Ginevra Francesconi), która budzi w Samuelu siłę do sprzeciwu wobec wszechobecnego rygoru i potrzebę odkrycia prawdy o świecie zewnętrznym. W obliczu buntu Elena postanawia zatrzymać syna przy sobie za wszelką cenę. Jakie skrywa tajemnice? Dlaczego traktuje syna jak więźnia we własnym domu?

📌Relikt (Relic), reż. Natalie Erika James
g. ok. 22.30Mogący pochwalić się gwiazdorską obsadą, debiutancki horror Natalie James to największe tegoroczne objawienie gatunku (91% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes!) i film, który zdążył już przerazić amerykańską publiczność, wspinając się na pierwsze miejsce tamtejszego box office’u. Relikt to nie tylko doskonały horror o nawiedzonym domu – to też mroczna, posępna, wgryzająca się w umysł opowieść o przekazywanej z pokolenia na pokolenie chorobie, która nie pozwoli Wam się otrząsnąć przez kilka następnych nocy

.📌Slasherman (Random Acts of Violence), reż. Jay Baruchel
g. ok. 00.15Bazujący na serii komiksów Slasherman to reżyserski projekt aktora Jaya Baruchela, znanego do tej pory przede wszystkim z komedii i filmów familijnych (Jak wytresować smoka, To już jest koniec). W swoim horrorze Baruchel odreagowuje z nawiązką lata spędzone na planach rodzinnych filmów, tworząc ekstremalnie krwawe i brutalne widowisko. Jego film nie jest jednak tylko festiwalem gore, ale też pomysłowym ożywieniem skostniałej formuły slashera i ciekawym komentarzem na temat przenikania się fikcji i rzeczywistości. A w jednej z głównych ról – gwiazda Szybkich i wściekłych, Jordana Brewster!