Młodzieżowy Klub Filmowy – reaktywacja

27.10.2020

Jesteś młodym filmożercą? Chcesz poznać innych przedstawicieli swojego gatunku? Dołącz do Młodzieżowego Klubu Filmowego!  

***************************

Młodzieżowy Klub Filmowy, to działający od września 2019 roku w Stacji zespół młodych zapaleńców kina. Jego uczestnicy, pod okiem edukatorów filmowych, podróżują w najdalsze zakamarki kinematografii – zapoznając się z jej najwybitniejszymi dziełami, burzliwie dyskutując, a także, samemu ją współtworząc. Tak – ponieważ ideą MKF-u jest umiejętne łączenie wiedzy teoretycznej z praktyką filmową, młodzież regularnie bierze kamerę do rąk i kręci własne filmowe etiudy.
MKF to zatem nie tylko nauka rozumienia filmów, ale także podstaw scenariopisarstwa, sztuki operatorskiej oraz montażu.

Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 13-17 lat, którzy lubią oglądać filmy/chodzić do kina, a często nie mają z kim porozmawiać o swoich wrażeniach. Spotykamy się naprzemiennie w Kinokawiarni Stacja Falenica i wirtualnie, w czwartki o godz. 17:00.

Powiedzcie kolegom, czekamy tu na Was. I mamy promocyjne ceny dla uczestników Młodzieżowego Klubu Filmowego – tylko 15 zł za film oglądany w kinie i 10 złotych – za seans online!

Nie musicie deklarować, że będziecie chodzić regularnie, nie musicie nawet zostawać na dyskusji, jeśli
nie macie ochoty. Po prostu przyjdźcie i zobaczcie, jak jest!

A jeśli macie jakiekolwiek pytania, to dzwońcie: 730 627 629.

Adrian Nowakowski