Młodzieżowy Klub Filmowy: FABELMANOWIE

Zapraszamy młodych w wieku 13-17 lat w każdy czwartek na seans filmowy połączony z dyskusją. Bilety: tylko 15 zł! W czwartek, 12 stycznia, o godz. 17:00, zobaczymy najbardziej osobisty film Stevena Spielberga, opowiadający o początkach jego reżyserskiej drogi – FABELMANOWIE.

BILETY>>>

Młodzieżowy Klub Filmowy to działający od września 2019 roku w Stacji zespół młodych zapaleńców kina. Jego uczestnicy, pod okiem edukatorów filmowych, podróżują w najdalsze zakamarki kinematografii – zapoznając się z jej najwybitniejszymi dziełami oraz najwartościowszymi tytułami z bieżącego repertuaru, a także – burzliwie dyskutując.

Dzięki unikalnej atmosferze tworzonej przez naszą młodzież, każda taka dyskusja, to coś więcej niż zwykła rozmowa o filmie – to dzielenie się emocjami i przeżyciami również spoza sali kinowej. MKF to przestrzeń dla osób o różnych wrażliwościach, oparta na dialogu i otwartości na różne punkty widzenia.

Młodzieżowy Klub Filmowy to również zajęcia praktyczne. Podczas spotkań Klubu, młodzież regularnie bierze kamerę do rąk i kręci własne filmowe etiudy. MKF to zatem nie tylko nauka rozumienia filmów, ale także podstaw scenariopisarstwa, sztuki operatorskiej oraz montażu.

Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 13-17 lat, którzy lubią oglądać filmy/chodzić do kina, a często nie mają z kim porozmawiać o swoich wrażeniach.
Spotykamy się w Kinokawiarni Stacja Falenica lub wirtualnie, zawsze w czwartki o godz. 17:00.

Powiedzcie kolegom, czekamy tu na Was. I mamy promocyjne ceny dla uczestników Młodzieżowego Klubu Filmowego – tylko 15 zł za film oglądany w kinie.

Nie musicie deklarować, że będziecie chodzić regularnie. Po prostu przyjdźcie i zobaczcie, jak jest!

A jeśli macie jakiekolwiek pytania, to dzwońcie: Natalia Nowakowska, 730 627 629