Młodzieżowy Klub Filmowy 2021/2022

30.06.2022

Młodzieżowy Klub Filmowy działa w Kinokawiarni Stacja Falenica od dwóch lat. Trzonem klubu jest młodzież zamieszkała na linii otwockiej, ale nie tylko – są z nami także osoby z odległych rejonów Warszawy.

Działalność MKF-u opiera się na wspólnym oglądaniu filmów i dyskusjach po seansie. Jednak nie obce nam jest również zgłębianie filmowego rzemiosła. MKF wyprodukował już trzy filmy!, a jeden z nich („Kowboj niezdarą”) otrzymał wyróżnienie na Festiwalu Filmowym 9 minut.

Link do filmu👉 https://youtu.be/9rJKE4UAqCI

Zatem – jeśli chcesz obejrzeć dobry film i porozmawiać o swoich refleksjach lub poznać tajniki warsztatu filmowca, wpadnij koniecznie do Kinokawiarni albo spotkaj się z nami online.

W ubiegłym roku szkolnym ze względu na pandemię spotykaliśmy się wyłącznie online. Teraz wracamy do spotkań w realu, jednak nie rezygnujemy z oglądania filmów na platformie Mojeekino.pl i pogaduchach na Skype. Jeśli z jakichś powodów nie możesz dotrzeć do Falenicy, a chcesz obejrzeć specjalnie wybrany dla Ciebie film – spotkaj się z nami, nie wychodząc z domu.

Widzimy się w każdy czwartek o godzinie 16, na zmianę – raz w Kinokawiarni Stacja Falenica, raz online.

Zaczynamy kolejny sezon 21 października o g. 16.00 w Stacji Falenica na stacjonarnym pokazie filmu „MUSTANG” w reżyserii Deniz Gamze Ergüven.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń! 730 627 629 – Natalia Nowakowska

Klub skupia osoby w wieku: 14-16 lat

Uczestnik ponosi kosz zakupu biletu:

Seans w Kinokawiarni Stacja Falenica: 15 zł

Seans na platformie Mojeekino: 10zł

Jest możliwość wykupienia karnetu.