Marona. Psia opowieść, 2 lutego g. 11.00 + warsztaty z animacji poklatkowej na Wieży Sztuki

02.02.2020

Zapraszamy na pokaz specjalny animacji MARONA. PSIA OPOWIEŚĆ, a po niej na warsztaty animacji poklatkowej inspirowanej filmem.

„Marona – pisa opowieść” to historia niezwykłej podróży przez życie, widzianej oczami psa. Marona jest pięknym kundelkiem, który trafia w ręce coraz to nowych opiekunów. Świat ludzi bywa jednak skomplikowany, czasem aż za bardzo dla małego psa, który nie chce niczego oprócz kochającego go człowieka. Każdy z napotkanych przez kundelkę ludzi nadaje jej nowe imię: akrobata Manole nazywa ją Aną, robotnik Istvan – Sarą, dziewczynka Solange – Maroną. Niestety żaden z domów nie jest na tyle stabilny, by suczka mogła zagościć w nim na stałe. A gdyby ludzie byli tak samo zależni od zwierząt, jak one od nich?

Typowana do oscarowych nominacji, pełna ciepła i uroku animacja „Marona – psia opowieść” w reż. Anki Damian, to opowieść o bezwarunkowej miłości i czułości, których wszyscy potrzebujemy i za którymi wszyscy tęsknimy. Film w kinach od piątku 10 stycznia.

„Marona” jest żywa i optymistyczna jak zanurzenie się w szkicowniku dziecka z ilustracjami ogarniającymi cały świat. – Variety
Reżyseria:. Anca Damian
Gatunek:animacja
Produkcja: Belgia, Francja, Rumunia, 2019,
92min, 2D, dubbing 

Warsztaty zainspirowane pokazem filmu Marona – psia opowieść
Tematem warsztatów będzie: Moje wymarzone zwierzę. Uczestnicy we współpracy z rodzicami stworzą za pomocą narzędzia jakim jest film animowany, wymarzone zwierzę – niekoniecznie to realne, ale i również. Uruchomimy swoją wyobraźnię.
Cena warsztatów:
45zł – rodzic/e + 1 dziecko
70zł – rodzic/e + 2 dzieci
Od dzieci poniżej 3 roku życia nie pobieramy opłaty
Uczestnicy rodzic/rodzice z dziećmi od lat +5 do 13 stu
Liczba miejsc: /rodzin / 12
Obowiązują zapisy pod numerem 530 882 809.
Bilet na seans wg. cennika weekendowego: 23zł normalny/ 21zł ulgowy
Do zobaczenia!