Koncerty w ogródku Stacji: NoVela

W piątek 18 sierpnia, o godz. 19:30 zapraszamy Was do ogródka Stacji, gdzie zagra zespół NoVela.

Zespół NoVela powstał w 2019 roku z inicjatywy Dominiki Dmowskiej (wokal, teksty) i Jana Niedzielskiego (gitara, kompozycje). Zbierając na przestrzeni lat doświadczenia artystyczne, postanowili zaprosić do składu muzyków, z którymi po prostu się przyjaźnią.

Brzmienie zespołu NoVela to współczesne połączenie klasyki gatunków POP/FUNK/ROCK, inspirowane nostalgią lat 80. i 90. w muzyce, ale podane w sposób nowoczesny.

Grupa ma na koncie m.in. współpracę ze znanymi twórcami piosenek: Markiem Kościkiewiczem i Markiem Dutkiewiczem czy koncert w Radiu Lublin. Wydała także dwie płyty „39:54” i „18 łez”, a w lutym tego roku nowego singla „Co mi to da” :

NoVelę tworzą doświadczeni w koncertowaniu muzycy – ciekawostką jest, że na żywo w nowej odsłonie muzycznej będzie można usłyszeć i zobaczyć dawnych członków zespołu Votum i Dianoya, którzy supportowali zespół Riverside w latach 2013–2014 podczas ich tras europejskich.

Obecnie NoVela pracuje nad nowym materiałem wraz z duetem producenckim Plastic, śmiało i konsekwentnie łącząc nowe trendy w muzyce z klasycznymi brzmieniami. Na koncertach nie zabraknie świeżych piosenek od zespołu.

https://www.instagram.com/novela.band/

https://www.facebook.com/officialnovela/

Wstęp: zrzutka dla artystów.

Do zobaczenia wkrótce!