Koncert Kuby Sienkiewicz – odwołany!

EDIT: Ze względu nowe wytyczne związane z wprowadzeniem „żółtej strefy” w Warszawie, podjęliśmy decyzję odwołania koncertu. Wszystkie zakupione bilety online zostaną automatycznie zwrócone. W przypadku zakupu biletów w kasie kina, prosimy o kontakt na info@stacjafalenica.plPrzepraszamy za zaistniałą sytuację.

Serdecznie zapraszamy na kameralny koncert z cyklu „Wieczory z piosenką niegłupią”. Kuba Sienkiewicz będzie gościł u nas już po raz czwarty!

?kiedy? 11 październik (niedziela)
?o której? g.20.30
bilety: 50 zł
http://ksf.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=14163

Możliwość zakupu biletów przez naszą stronę internetową lub w kasie.


UWAGA: rezerwacje należy wykupić 3 dni przed koncertem, czyli 8 października. Po tej dacie wszystkie rezerwacje zostają anulowane!

Ilość miejsc na widowni będzie ograniczona ze względów pandemicznych. Poprosimy Was o założenie maseczek i utrzymywanie bezpiecznej odległości od siebie.

JAKUB SIENKIEWICZ – Ur. 24.11.1961 w Warszawie, piosenkarz, neurolog. Występuje z Elektrycznymi Gitarami i jako Kuba Sienkiewicz. Wykonuje piosenkę autorską. Układa muzykę i piosenki do filmów. Współpracuje ze scenami kabaretowo-muzycznymi, Międzynarodowym Festiwalem Bardów OPPA i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Należy do stowarzyszeń ZAiKS i SAWP. Jako neurolog zajmuje się chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi. Jest autorem poradnika dla osób z tym schorzeniem i członkiem stowarzyszenia Movement Disorder Society.

(ze strony elektrycznegitary.pl )