KinoJazz: Premiera filmu „Ronnie Wood: ktoś na górze mnie lubi”

Zapraszamy na kolejny dokument w cyklu #KinoJazz na premierowy pokaz fiilmu RONNIE WOOD: KTOŚ NA GÓRZE MNIE LUBI reż. Mike Figgis.

Gościem specjalnym spotkania będzie Daniel Wyszogrodzki – dziennikarz muzyczny, pisarz, muzykolog, autor książki „Satysfakcja” o historii zespołu The Rolling Stones.


👉kiedy? 9.10
👉o której? g. 18.30
bilety można kupić TU lub w kasie kina
Rezerwacje należy wykupić najpóźniej 2 dni przed wydarzeniem (do 7.10)
Po tym terminie niewykupione rezerwacje zostaną anulowane

OPIS FILMU:

Film Mike’a Figgisa to bardzo intymny portret Ronniego Wood’a , legendarnego członka grupy Rolling Stones. Poznajemy go jako muzyka, artystę i twardziela nie poddającego się na żadnym z etapów swojego życia. Człowiek, który będąc już po siedemdziesiątce, wciąż jest na szczycie, opowiada swoją historię od skromnych początków w północnym Londynie, gdzie ukształtował się jego muzyczny świat , poprzez niewyobrażalne 50 lat kariery (jak dotąd) na scenie, kiedy to pracował i tworzył muzykę z najwybitniejszymi muzykami naszych czasów w kapelach takich jak: The Birds, Jeff Beck, The New Barbarians , Rod Stewart, The Faces. Ronnie zabiera nas w podróż poprzez całe swoje życie, oprowadzając nas po jego jasnych i ciemnych zaułkach wraz z przyjaciółmi, którzy są nieodłączną częścią jego historii : Damien Hirst , Mick Jagger, Keith Richards, Imelda May, Rod Stewart.