Kino letnie Stacja Falenica OGRÓD

Kino letnie – Stacja Falenica Ogród: PODRÓŻE

Cel podróży to nie jest miejsce do którego zmierzasz, ale nowa perspektywa z jaką patrzysz na świat.

Aby marzenia mogły się spełniać musimy zacząć marzyć – w ogródku Stacji Falenica rozpoczynamy wakacyjny cykl filmowy PODRÓŻE.

Przed nami nie tylko egzotyczne przygody, zajrzymy jeszcze raz do miejsc nam znanych i lubianych, ale z pewnością odkryjemy je na nowo. A to za sprawą niezwykłych towarzyszy podróży, którymi będą, wybitni aktorzy, utalentowani operatorzy, kompozytorzy i reżyserowie, razem z nimi popatrzymy na niezwykle miejsca na Ziemi. 

Podróżowanie jest jak oddychanie, ale nie samym powietrzem człowiek żyje. Do każdego tytułu, w ofercie Kinokawiarni Stacja Falenica specjalne akcenty w menu – powrócimy więc do domu nasyceni w każdym wymiarze. 

Lojalnie uprzedzamy, że istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej. Wszak podróżować to żyć! 

W PODRÓŻE wyruszamy w piątki, soboty i wybrane niedziele po 20:30. Dokładny repertuar na plakatach w Stacji, w cotygodniowym newsletterze (można się zapisać przez naszą stronę www, a także na fejsbuku https://www.facebook.com/groups/1754205344635147/

Wstęp wolny! Zapraszamy do korzystania z naszej kawiarni. Co weekend nowa promocja.

Partnerem cyklu STACJA FALENICA OGRÓD: PODRÓŻE jest Hotel Boss z Miedzeszyna, któremu serdecznie dziękujemy za wsparcie!