Kampania promocyjna na mojeekino.pl/ #startujzafree

Znacie naszą platformę i wirtualną salę Stacji na Mojeekino.pl?😉

Jeśli jeszcze nie oglądaliście z nami filmów online, jest teraz świetna okazja, tym bardziej, że za darmo!Mojeekino.pl startuje z promocją #startujzafree i do 30 listopada nowi użytkownicy będą mogli oglądać wybrane tytuły bezpłatnie.

Szczegóły promocji➡️https://www.mojeekino.pl/show/startujzafree

Czym jest platforma Mojeekino.pl?

W odpowiedzi na zmieniającą się rzeczywistość i w celu do dostosowania się do potrzeb naszych widzów od 21 maja br. jesteśmy częścią ogólnopolskiego projektu Mojeekino.pl. Platforma filmowa zrzesza ponad 40 kin studyjnych z całej Polski należących do Sieci Kin Studyjnych.

Platforma ma na celu promowanie sztuki filmowej w różnych jej przejawach oraz umożliwienie poszczególnym kinom realizowanie swojego kuratorskiego programu.

Wspólnie z nami nową wirtualną rzeczywistość postanowili kreować dystrybutorzy, z którymi współpracujemy też w kinie stacjonarnym: Aurora Films, Against Gravity, Hagi, Galapagos, Spectator, Next Film, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty oraz od niedawna Gutek Film.

Na platformę platformę widz może wejść z poziomu strony MOJEeKINO.PL, a także z poziomu podstrony Stacji. Każdy zakupiony bilet w naszej wirtualnej sali wspiera nasz budżet, szczególnie teraz w obie kryzysu jest to dla nas bardzo cenne.

W naszym kuratorskim programie w wirtualnej sali znajdziecie selekcję szczególnie rekomendowanych filmów oraz propozycje z różnych sekcji: kino skandynawskie, kino kobiece, kino dla dzieci oraz wiele pokazów specjalnych i festiwali.

Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są: Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier. Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.