HELMUT NEWTON. Piękno i bestia | pokaz specjalny | Mojeekino | 4 maja

Jeśli nie zdążyliście zobaczyć w kinie, to zapraszamy na MOJEeKINO!

“Helmut Newton. Piękno i bestia”
4 maja g. 20:00

Przez dekady Helmut Newton kreował obrazy kobiet. Dzisiaj kobiety opowiadają jego historię. Role się odwróciły. Newton byłby zachwycony. Ten film jest taki jak jego bohater: inteligentny, zaczepny i subtelnie perwersyjny”. Łukasz Knap

Bilety 15 PLN: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1120

Geniusz fotografii? Wizjoner z piekła rodem? Zwykły skandalista? Kim był Helmut Newton, autor kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów? Sposób, w jaki portretował kobiety, nadal prowokuje do pytania: czy były one podmiotami, czy przedmiotami?Zaskakujący obraz Helmuta Newtona ujawniają fotografowane przez niego top modelki, gwiazdy i aktorki. Catherine Deneuve, Grace Jones, Charlotte Rampling, Isabella Rossellini, Claudia Schiffer – portretowane portretują i odkrywają przed nami prawdę.

 Pokaz filmu odbędzie się 4 maja o godz. 20:00. Film będzie dostępny na platformie przez 24 godziny jednak nie dłużej niż do 5 maja godz. 20:00. Po tej godzinie nie będzie możliwości obejrzenia filmu, nawet po zakupie biletów. Rekomendujemy aby rozpocząć oglądanie najpóźniej 5 maja o godz. 18:00.