Festiwal Filmowy Transatlantyk na Mojeekino.pl 1-8 października

10. Transatlantyk Festival odbędzie się w dniach 1-8 października w Śląskiem oraz online. Zapraszamy na pokazy w wirtualnej sali Stacji na Mojeekino.pl

?Pierwsza edycja Transatlantyku w Województwie Śląskim będzie miała nową formę, odpowiadającą na wyzwania związane z wymogami bezpieczeństwa. Pokazy festiwalowe odbędą się zarówno w katowickich kinach, jak i online za pośrednictwem platformy Mojeekino.pl.


Choć dla branży filmowej ten rok jest wyjątkowo trudny, program Festiwalu będzie jak zwykle obszerny i zróżnicowany, wypełnią go polskie premiery najciekawszych filmów z największych światowych festiwali, najlepsze rodzime filmy krótkometrażowe, doskonała klasyka, a także spotkania z gośćmi, debaty, masterclassy oraz koncerty.


Hasłem tegorocznej edycji festiwalu jest “Transformacja – przebudzenie czy tylko wstrząs”. Warto już dziś zarezerwować sobie czas!

 Festiwal Transatlantyk jest artystycznym pomostem pomiędzy dwiema dziedzinami sztuki: filmem i muzyką. Wytwarza niepowtarzalną przestrzeń kreatywnego współdziałania na styku tych dwóch światów. 

JAK OGLĄDAĆ?

1️⃣wejdź na: https://mojeekino.pl/show/10-miedzynarodowy-festiwal-filmowy-transatlantyk
2️⃣wybierz Kino Stacja Falenica
3️⃣zapłać za bilet
▶️oglądaj!:)


Twórcą i Dyrektorem Festiwalu jest kompozytor, laureat Oscara® Jan A.P. Kaczmarek, a Dyrektor Programową – Joanna Łapińska.


Gościem jubileuszowej edycji będzie Ken Loach, który otrzyma przyznawaną na festiwalu Transatlantyk nagrodę FIPRESCI Platinum Award 95. Reżyser pojawi się w Katowicach osobiście; widzowie zobaczą retrospektywę jego filmów, będą też mogli uczestniczyć w masterclassie z legendarnym twórcą.

 ❤️➡ AKREDYTACJE, umożliwiające zobaczenie wszystkich tytułów (online i offline) oraz udział w spotkaniach i wydarzeniach towarzyszących dostępne pod adresem:??https://bit.ly/34j7Ldc??

Cena akredytacji dla widzów to 120 zł (normalna) i 80 zł (ulgowa – dla seniorów, uczniów i studentów).

 Bilety indywidualne na seanse online, które odbędą się na latformie Mojeekino.pl, dostępne będą od 21 września na latformie Mojeekino.pl.


Bilety na seanse online dostępne będą w cenie 15 zł.
Pełny program festiwalu wraz z harmonogramem projekcji dostępny będzie od 15 września

.Organizatorem Festiwalu Transatlantyk jest Fundacja Transatlantyk Festival.