EKO Rodzinny Poranek Filmowy | seans i warsztaty dla maluchów

Zapraszamy na EKOLOGICZNY RODZINNY PORANEK FILMOWY z Rodziną Treflików oraz warsztaty plastyczne. Dla rodzin i dzieci w wieku 3+.


Obejrzymy pakiet animacji złożony z pięciu odcinków polskiego serialu animowanego „Rodzina Treflików”:
„Majster klepka”, „Moje drzewo”, „Smog”, „Śmieci”, „Wielki apetyt”.
Każdy z nich trwa siedem minut.

Po seansie zaprosimy Was na warsztaty plastyczne o tematyce ekologicznej.

Bilety: 13 zł.

–> LINK DO BILETÓW <–


Odcinki zostały specjalnie dobrane pod kątem tematyki ekologicznej. Sympatyczni bohaterowie mierzą się w nich z takimi tematami, jak zanieczyszczenie powietrza czy marnotrawstwo.
W angażujący i ciekawy dla młodych odbiorców sposób pokazują, że zamiast wyrzucać zużyte sprzęty można je naprawić, przerobić lub podarować innym, dając im drugie życie. Uczą także praktycznych dobrych nawyków związanych z segregacją
śmieci, wiążąc je z empatycznym stosunkiem do całej przyrody.

Lubiany przez dzieci w wieku przedszkolnym serial w całości produkowany jest w Gdyni, w pracowniach i na planach filmowych KAZstudio. Powstaje techniką tradycyjnej animacji lalkowej: na jedną sekundę filmu przypada aż 25 zdjęć. Reżyserem animacji jest Marek Skrobecki.


„Rodzina Treflków” to bajka muzyczna, każdym odcinku pojawia się kilka piosenek. Głosów postaciom użyczają znani aktorzy, m.in. Joanna Jabłczyńska, Magdalena Różczka, Krystyna Tkacz czy Jarosław Boberek. Ten ceniony przez specjalistów w zakresie edukacji dziecięcej serial osadzony jest w świecie wartości takich jak tolerancja i szacunek wobec innych oraz relacje rodzinne.