Stacja Książka: spotkanie z Natalią Sosin-Krosnowską / 16.12 g. 18.30

NATALIA SOSIN-KROSNOWSKA „ROZMOWY PRZY STOLE. O ŻYCIU NA WSI, GOTOWANIU I MIŁOŚCI”

Natalia Sosin-Krosnowska zaczynała od dziennikarstwa newsowego. Jednak dopiero program „Daleko od miasta” nadał kierunek jej życiu. W tym roku nakręciła już ósmy sezon tych opowieści o ludziach z miasta, którzy zdecydowali się zamieszkać na wsi, a co za tym idzie hodować zwierzęta, remontować stare domy, uprawiać zdrową żywność, przyjmować gości. Jej pierwsza książka „Cisza i spokój. Cała prawda o życiu daleko od miasta” sumowała doświadczenia bohaterów programu, którzy dzielili się w niej szczerze blaskami i cieniami życia na wsi. Był to swoisty poradnik, jak mieszczuch może się do tego wiejskiego życia przygotować.

Najnowsza książka „Rozmowy przy stole” krąży wokół jedzenia. Wielu bohaterów programu „Daleko od miasta” produkuje bowiem dobrą żywność i dzieli się nią ze swoimi gośćmi. A w książce Natalii dzielą się z nami swoimi przepisami (nie tylko na smaczną kolację). To idealna lektura na święta, podczas których zasiądziemy z bliskimi przy wspólnym stole.

Natalia przeniosła się niedawno z Warszawy do swojego rodzinnego domu na wsi pod Krakowem (nie mogło być inaczej), skąd przyjedzie specjalnie na spotkanie na naszej Stacji.

Spotkania z cyklu Stacja Książka prowadzi autorka cyklu Agnieszka Kowalska. Wstęp na spotkania jest wolny, obowiązują oczywiście maseczki i zdrowy dystans na widowni.

Współfinansuje je Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.