Po Oscarach: Wszystko wszędzie naraz

Czas trwania: 140 min
Reżyseria: Kwan/Scheinert
Premiera: 6 maja

Absolutny triumfator tegorocznych Oscarów. Zdobywca aż siedmiu najważniejszych statuetek. Zjawiskowy, zakręcony film, z niesamowitymi scenami sztuk walk.

Borykająca się z trudami codzienności kobieta w średnim wieku zostaje wciągnięta w szaloną przygodę, w której sama może uratować świat, eksplorując inne wszechświaty.

To szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

Evelyn Wang (nagrodzona Oscarem za tę rolę Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dostępne terminy