The Chosen IV (odc. 3 i 4)

Czas trwania: 135 min.
Reżyseria: Dallas Jenkins
Premiera: 23 lutego

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały go osobiście.

Odcinki w wersji z lektorem.

Jezus jest zapracowany i przeciążony, potrzebuje odpoczynku. Zbliżamy się do Jerozolimy i wszyscy wiemy, co nas tam czeka. Jezus wydaje się coraz bardziej sfrustrowany i smutny. Wcale nie dlatego, że zbliża się moment Jego śmierci, ale z powodów, dla których musi umrzeć. Zaczynając od przywódców religijnych, przez Święte miasto Jerozolimę, po Jego własnych przyjaciół i naśladowców, ludzie do końca nie potrafią zrozumieć Jego misji. W tym celu musi pozwolić, by wydarzyły się bolesne rzeczy i wprawić w ruch pewne mylące lub słodko-gorzkie zdarzenia – wszystko po to, żeby doprowadzić nas do Wielkiego Tygodnia. Sezon 4 to punkt środkowy najsłynniejszej i najbardziej wpływowej historii w dziejach ludzkości. Będzie boleśnie, ale i radośnie. Będzie słodko-gorzko. Ale pod każdym względem sezon 4 będzie na razie naszym najlepszym”.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii „rozrywka” iOS i Android. Odcinki w wersji z lektorem.

Dostępne terminy