Strażniczka smoków | Zielona Stacja Menu

Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Salvador Simó, Li Jiangping
Premiera: 1 czerwca

Zapraszamy na seans filmu połączony z jarskim poczęstunkiem w całości przygotowanym w naszej kuchni!


W rolach głównych: niezwykle odważna i opiekuńcza Ping, jej strachliwa i urocza towarzyszka – myszka Hua Hua oraz obrońca – jeden z ostatnich smoków. Wspólnie wyruszą w podróż pełną wyzwań i niebezpieczeństw, by uratować drogocenne smocze jajo i wypełnić przeznaczenie.

W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka spędza czas, pomagając swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach.

Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką smoków.


WKRÓTCE OPUBLIKUJEMY CAŁKIEM NOWE MENU: przygotujcie się na niespodziankę dla dzieci 🙂

Ważne: możecie też kupić bilet bez poczęstunku.

Bilet normalny na film: 25 zł.

Poczęstunek jarski: 65 zł.


Zielona Stacja to spółka córka Stacji Falenica.

Stoi za nią idea promowania i edukowania na temat rolnictwa regeneratywnego (przyjaznego przyrodzie i ludziom). Prowadzenie ogrodu warzywnego, który dostarczy produktów na nasz stół, kuchnia jarska inspirowana historyczną kuchnią polską.
Skracanie łańcucha dostaw między rolnikiem, a osobą kupującą.

Dostępne terminy

01.06.2024
14:30