Rodzinny Poranek Filmowy – tydzień 23

Czas trwania: 35 min.
Reżyseria:
Premiera: 28 października

Tym razem zapraszamy dzieci na krótkie animacje z motywem duchów 🙂

Przytul mnie (s. IV, odc. 7, „Duchy”) Misie odkrywają, że ktoś podkrada im zapasy jedzenia. Tatuś jest zdeterminowany by znaleźć podejrzanego – razem z Misiem postanawiają czuwać w nocy przy wejściu do spiżarni.

Hip-Hip Hurra (s. II, odc. 5, „Kto chce przestraszyć Myszkę Odważną?) Na strychu Myszki Odważnej zagnieździł się wampir. Czy dwójka nieustraszonych detektywów da radę jej pomóc?

Toru Superlis (s. I, odc. 10, „Niewidzialna psotnica”) Dlaczego jeż Fenio, pomimo usilnych prób, nie może trafić piłką do bramki? To na pewno sprawka Niewidzialnej Psotnicy, która tylko czyha na to, by popsuć dzieciom zabawę. Dzik Bunio i Fenio wzywają na pomoc Toru Superlisa. Przyjaciele są zgodni – trzeba złapać Psotnicę!

Toru Superlis (s. I, odc. 12, „Mumia”) Czy zawsze warto robić wszystko samemu? A może czasem jednak lepiej poprosić kogoś o pomoc? Nie wszyscy potrafią zwrócić się z prośbą do drugiej osoby, ale warto się tego uczyć. Przekonają się o tym kura Zoja, która nawet po złamaniu skrzydła chce robić wszystko sama, a także Toru Superlis próbujący na własną rękę dopaść Mumię – straszydło, które jednym spojrzeniem może wyssać z kogoś całą jego energię.

Po seansie zapraszamy na twórcze warsztaty plastyczne.

Dostępne terminy