Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego: Opuść gardę

Czas trwania:
Reżyseria:
Premiera: 20 marca

W ramach Warszawskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego zapraszamy na warsztat „Opuść gardę”.

To spotkanie otwarte dla osób ciekawych siebie i innych, na którym poprzez zabawy oparte na metodach improwizacji teatralnej spróbujemy doświadczać siebie i swojej spontaniczności w bezpiecznej atmosferze akceptacji i ciekawości.

Wspólnie w niedużej grupie będziemy oswajali się ze swoją ekspresją, grali w gry, w które nie da się wygrać, wspólnie wygłupiali i dzielili się swoimi odczuciami. Zastanowimy się w jaki sposób te doświadczenia mogą być pomocne w codziennym życiu. W jaki sposób wychylić się z pancerza sztywnych ról i pozwolić sobie na swobodne wyrażenie siebie.


Warsztat poprowadzi dr Marcin Domurat- psycholog, psychoterapeuta pracujący w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT. Prowadzi terapię, superwizji i szkolenia dla specjalistów w ramach tzw. trzeciej fali terapii behawioralnych m.in. z wykorzystaniem metod zaczerpniętych z improwizacji teatralnej.
www.trzeciafala.pl


Patronem wydarzenia jest GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne mające w swojej ofercie wiele pozycji związanych z Terapią Akceptacji i Zaangażowania ACT, zarówno książki samopomocowe jak i pozycje adresowane do specjalistów zajmujących się tematyką zdrowia psychicznego. GWP przygotowało upominki dla uczestników warsztatu.
www.gwp.pl
Limit uczestników to 25 osób.

WIĘCEJ O WARSZAWSKIM TYGODNIU ZDROWIA PYCHICZNEGO

Dostępne terminy