Iluzja – Kinokawiarnia Stacja Falenica

Iluzja

Czas trwania: 90 min
Reżyseria: Marta Minorowicz
Premiera: 9 września

Matka zaginionej dziewczyny rozpoczyna prywatne śledztwo. Film Marty Minorowicz z Agatą Buzek w roli głównej, który powalczy we wrześniu w konkursie głównym o Złote Lwy na festiwalu w Gdyni.

Nagłe zniknięcie córki to zdarzenie, które odcisnęło bardzo mocne piętno na życiu Hanny (Agata Buzek) i jej męża (Marcin Czarnik). Każde z nich przeżywa tę sytuację na swój sposób. Szczególnie Hanna nie dopuszcza do siebie najgorszego z możliwych scenariuszy, wierząc, że w końcu uda się jej odnaleźć ukochane dziecko. Gdy zawodzą wszystkie metody, główna bohaterka postanawia przeprowadzić własne śledztwo i szukać córki do skutku. 

Codzienność Hanny podporządkowana jest temu, by za wszelką cenę wyjaśnić nie dającą jej spokoju sytuację. Kobieta tak bardzo zatraca się w poszukiwaniach, że trudno racjonalnie ocenić jej co jest rzeczywistością, a co należy jedynie do świata iluzji. Bolesne doświadczenia, przez które przechodzi, wzmacniają w niej zdolność obserwacji i doprowadzają do postrzegania przekraczającego granice cudu.

Dostępne terminy

27.09.2022
12:00