Wieża sztuki – warsztaty artystyczne na Stacji Falenica. ZAPISY

Chcemy żeby nasza wyjątkowa wieża na Stacji Falenica tętniła życiem. Z powodu braku księżniczek oraz deflacją rycerskości postanowiliśmy oddać ja artystom i zamienić w wyjątkową szkołę artystyczną.

Właśnie trwają ostatnie ustalenia, ale już wiadomo, że we wtorki zaprosimy wszystkich chętnych do zgłębiania tajników animacji filmowej, czyli warsztaty „Klatka po klatce”.

Natomiast w czwartki spotykać się będą dwie grupy plastyczne. 
Zajęcia poprowadzi Kinga Pawełska – daleka kuzynka Witkacego, obdarzona talentami plastycznymi, które rozwijała na PWSSP w Poznaniu (dyplom w 1993 r) oraz w ASP w Krakowie (studia dyplomowe ukończone z wyróżnieniem w 2005). Od dziesięciu lat jest instruktorem zajęć plastycznych w Centrum Promocji Kultury na PradzePoludnie, gdzie prowadzi pracownie  malarstwa, grafiki, rysunku, zdobienia tkanin i eksperymentu dla wszystkich kategorii wiekowych. Inspiruje się dawną sztuką Japonii, sztuką sakralną, tańcem… Poszukuje we własnej twórczości mistyki i ekspresji duchowości w procesie transformacji w kierunku piękna i harmonii.
Czwartki 13:00
Pracownia dla dorosłych ,,Prawie w samo południe”

Stajemy w zenicie dnia mając zamiast colta w ręku pędzel a przed sobą papier, płótno lub tkaninę. I walczymy o naszą wizję na różne sposoby – poprzez rysunek tuszem, ołówkiem, malowanie akwarelą, pastelem, olejem… Eksperymentując z linorytem, monotypią, depronytem i zdobieniem tkanin.
16:00
Pracownia dla młodzieży-,,Czwartki o czwartej”
Próbujemy swych sił w rysunku ołówkiem i tuszem,w akwareli i temperze, w grafice i zdobieniu własnych t-shirt- ów i kto wie w czym jeszcze.

Koszt (w cenie materiały plastyczne):
Dzieci i młodzież – 35 pln za zajęcia. Płatne z góry za miesiąc. 

Dorośli – 40 pln za zajęcia. Płatne z góry za miesiąc. 

Więcej szczegółów wkrótce!

Kontakt

KINOkawiarna Stacja Falenica
ul.Patriotów 44B
04-912 Warszawa – Falenica
(budynek stacji kolejowej)

Zapraszamy w tygodniu od 8 do 21 w weekendy od 10 do 22.
mail: info@stacjafalenica.pl

Rezerwacje (tylko telefonicznie!): 530 882 809 (w razie problemów z połączeniem prosimy o wysłanie SMS).

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kinokawiarnia Stacja Falenica © 2018 All Rights Reserved

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Created by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress