Koncert Selah Sue z trasy „Reason on the road” na dużym ekranie!

Już 18 czerwca o 20:00 otwieramy nowy rozdział w historii Stacji Falenica. Po raz pierwszy, wykorzystując możliwości naszego sprzętu wyemitujemy specjalny pokaz z trasy koncertowej Selah Sue z najnowszej płyty „Reason” w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Fanów Selah i miłośników dobrej muzyki serdecznie zapraszamy do naszego kina! 

selah
Nawet jeśli nazwisko Selah Sue niewiele Wam jeszcze mówi to na pewno znacie przynajmniej jeden przebój tej utalentowanej i obdarzonej charakterystycznym głosem wokalistki. Jej utwór „This world” został wykorzystany w jednej z reklam. Jednak już odsłuch kilku singli, choćby na Youtube, wystarczy, żeby przekonać się z jakim zjawiskiem mamy do czynienia. Selah Sue to klimat, „czarny” głos i charakterystyczny styl. To wreszcie piękne, nieco melancholijne, wpadające w ucho piosenki.

Zapraszamy na wieczór z muzyką belgijskiej artystki. Okazja jest wyjątkowa, więc i formuła imprezy będzie wyjątkowa. Na Stacji nie serwujemy alkoholu, ale jeśli ktoś będzie chciał przynieść swój napój to wystarczy nam zgłosić by otrzymać odpowiednie szkło za dodatkowe 5 zł. Szykujcie się na jeden z najciekawszych wieczorów na Stacji Falenica. Ta muzyka ma moc przenoszenia w inne światy, może nawet większą niż pociągi kursujące za ekranem jedynego takiego kina w Polsce!
Czwartek 18 czerwca, godz. 20:00. Bilety 20 zł.

O Selah Sue:
Długo oczekiwany drugi studyjny materiał uwielbianej w Polsce belgijskiej wokalistki Selah Sue to kilka lat wytężonej pracy w różnych miejscach na świecie oraz wiele emocji i zdarzeń, które posłużyły artystce za inspirację.

Sukces wydanego w 2011 roku imiennego debiutu Selah Sue (sześciokrotna platyna w Belgii, potrójna we Francji, złota płyta w Polsce) przełożył się na mnóstwo koncertów na całym świecie. Otworzył też Belgijce możliwości pracy w innych krajach, w tym w Nowym Jorku.

Nad nowymi piosenkami Selah pracowała w Belgii, ale także w Londynie, na Jamajce w Los Angeles, z dwoma wytrawnymi producentami, Duńczykiem Robinem Hannibalem (Little Dragon, Kendrick Lamar) i Szwedem Ludwigiem Göranssonem, znanym ze współpracy z popowym trio Haim i amerykańskim raperem Childishem Gambino. Z tym ostatnim Selah Sue napisała i nagrała numer „Together”.

Album „Reason” miał premierę 30 marca 2015 roku. Zdobył szczyt notowań w Belgii i Holandii, w ojczyźnie Selah Sue ma już status złotej płyty. Piosenkarka na przełomie maja i czerwca koncertowała w największych miastach w Polsce.
Czwartek 18 czerwca, godz. 20:00. Bilety 20 zł.

Kontakt

KINOkawiarna Stacja Falenica
ul.Patriotów 44B
04-912 Warszawa – Falenica
(budynek stacji kolejowej)

Zapraszamy w tygodniu od 8 do 21 w weekendy od 10 do 22.
mail: info@stacjafalenica.pl

Rezerwacje (tylko telefonicznie!): 530 882 809 (w razie problemów z połączeniem prosimy o wysłanie SMS).

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kinokawiarnia Stacja Falenica © 2018 All Rights Reserved

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Created by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress