Taste the World – nowy cykl zajęć dla małych podróżników :)

TASTE THE WORLD

CZYLI KULINARNA PODRÓŻ Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat.

22 marca, godz. 11:00

W najbliższą sobotę wyruszamy na kolejną wyprawę „Taste the World”. Tym razem odwiedzimy kraj mieniący się tysiącami kolorów, pachnący przyprawami i herbatą. Kraj, w którym zaklina się węże, podróżuje na słoniu a krowy są święte. Tutaj tańczy się taniec Bollywood, medytuje i ćwiczy jogę. Zapraszamy na smakowitą wyprawę do Indii!

15 marca, godz. 11:00:

Zapraszamy małych podróżników na następną wspólną wyprawę  – tym razem zabierzemy Was aż do Meksyku. Co w planie podróży ? – poznamy kulturę i tradycję Meksyku, nauczymy się niezbędnych słów i zwrotów, będziemy jak mariachi muzykować na marakasach, zaprzyjaźnimy się z Aztekami… i oczywiście poznamy sekrety meksykańskiej kuchni z tortillą na czele! See you on Saturday! Esperamos que los amigos!

info:
Czy zaczynają Państwo planowanie wakacji? Jeśli tak, to zapraszamy Państwa pociechy na nowy, autorski cykl zajęć, które przygotują dzieci na spotkanie z kulturami innych narodów i przy okazji – nauczą kilku przydatnych zwrotów po angielsku!

Przez 4 kolejne soboty począwszy od 8 marca zabierzemy je w kulinarną podróż dookoła świata.

Nasz pierwszy przystanek to Stacja Falenica, skąd wyruszymy w fascynującą podróż po najpiękniejszych zakątkach ziemi. Odwiedzać będziemy różne kraje i kontynenty, poznając historię i kulturę danego miejsca, najpiękniejsze zabytki, zwyczaje, muzykę, ale przede wszystkim lokalne przysmaki i kuchnię charakterystyczną dla danego regionu. Dzieci będą miały okazję poznać jej smaki i zapachy oraz samodzielnie przygotować proste potrawy.

Przygotowując dzieci do roli przyszłych globtroterów zadbać musimy także o ich znajomość języka angielskiego – bez niego w dalekim świecie ani rusz! Dlatego zajęcia prowadzone będą częściowo w języku angielskim: dzieci uczyć się będą słownictwa i zwrotów niezbędnych w podróży. Naszym przewodnikiem będzie lektor ze Szkoły Językowej dla Dzieci DRAGONFLY, specjalizującej się w prowadzeniu językowych warsztatów edukacyjnych dla najmłodszych.

Każde spotkanie poświęcone będzie innemu krajowi. Naszą wyprawę rozpoczniemy od Japonii – przyjrzymy się kulturze i zwyczajom mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni, poznamy ich język, posłuchamy muzyki, nauczymy się kaligrafować i robić origami, a także poznamy tajniki robienia i jedzenia sushi.

Taste the World – zapraszamy we wspólną apetyczną podróż!

Start: 8 marca, godz. 11:00
Bilety:  20 zł
Wiek: warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-8 lat.
Rezerwacje: 530882809
Liczba miejsc: 20 osób
Organizatorzy:

sf_logo_smalldragonfly-logo-z-edu-i-dzieci

Kontakt

KINOkawiarna Stacja Falenica
ul.Patriotów 44B
04-912 Warszawa – Falenica
(budynek stacji kolejowej)

Zapraszamy w tygodniu od 8 do 21 w weekendy od 10 do 22.
mail: info@stacjafalenica.pl

Rezerwacje (tylko telefonicznie!): 530 882 809 (w razie problemów z połączeniem prosimy o wysłanie SMS).

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kinokawiarnia Stacja Falenica © 2020 All Rights Reserved

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Created by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress