Cykl filmowy: NASTOLATKI DO KINA

Cykl: NASTOLATKI DO KINA to nowa inicjatywa w naszym kinie!

Chcesz zobaczyć, z czym mierzą się inni nastolatkowie? A może sam chcesz zrozumieć sytuacje, w których się znajdujesz? Filmy wybierane do cyklu cyklu mówią o emocjach, relacjach w rodzinie i tych z innymi rówieśnikami oraz sytuacjach, z którymi spotykamy się na co dzień, a które mogą być dla wielu z nas niezrozumiałe.
W cyklu znajdziesz filmy z całej Europy i innych części świata, co da szansę dowiedzieć się jakie doświadczenia mają wasi rówieśnicy w innych krajach,a może okaże się, że będą one dla was wspólne?

Przyjdź,
obejrzyj,
podziel się refleksją:)

Do udziału w cyklu zachęcamy również rodziców, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje dziecko i jego zachowania. Filmy z naszego cyklu pomogą zwiększyć świadomość dorosłych, z jakimi problemami mogą zmagać się ich dzieci i dawać wskazówki dotyczące radzenia sobie z nimi.

W harmonogramie pokazów filmowych prezentujemy:
?KICKBOKSERKA opowiadający historię dziewczyny, której przyszlo zmierzyć się z rozwodem swoich rodziców i nową rzeczywistością, która z tym jest związana. Bo, bohaterka filmu, dzięki swojej sąsiadce zaczyna treningi kickbokserskie. Okazuje się, że jest naturalnym talentem i ma szansę na udział w mistrzostwach Holandii. Lecz najpierw musi poradzić sobie z agresją i brakiem samokontroli, które są skutkami ubocznymi rozwodu rodziców.

?WICHER. PRZYJAZD ARI – czwarta część kultowej serii i przygód Miki i Wichra. W najnowszym filmie ta magiczna więź okazuje się zarówno błogosławieństwem jak i przekleństwem. Przeznaczenie bohaterów wisi na włosku. Aż do czasu, gdy w ich życiu pojawia się wyjątkowa dziewczynka.

100 KILO DO GWIAZD – 16-letnia Lois od dziecka ma tylko jedno marzenie: polecieć w kosmos… opuścić Ziemię, na której czuje się tak obca. Dziewczyna ma talent do matematyki i fizyki, ale jest problem unicestwiający te marzenia: Lois waży 100 kilogramów… Dziewczyna nie radzi sobie z sytuacją i wkrótce ląduje w ośrodku dla młodzieży z problemami. Tam spotyka Amélie, Stannę i Justine, trzy nastoletnie dziewczyny, które, tak jak ona, są gotowe zrobić wszystko, by odlecieć w kosmos…

Program będziemy aktualizować na bieżąco!

Kontakt

KINOkawiarna Stacja Falenica
ul.Patriotów 44B
04-912 Warszawa – Falenica
(budynek stacji kolejowej)

Zapraszamy w tygodniu od 8 do 21 w weekendy od 10 do 22.
mail: info@stacjafalenica.pl

Rezerwacje (tylko telefonicznie!): 530 882 809 (w razie problemów z połączeniem prosimy o wysłanie SMS).

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kinokawiarnia Stacja Falenica © 2020 All Rights Reserved

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Created by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress