Yesterday

Laureat Oscara® Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Steve Jobs”) łączy siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem („Notting Hill”, „To właśnie miłość”) w nowej komedii wytwórni Working Title („Les Misérables. Nędznicy”, seria „Bridget Jones”). W rolach głównych: Lily James („Mamma Mia! Here We Go Again”, „Baby Driver”), Himesha Patela oraz Kate McKinnon.

Świat bez muzyki The Beatles mógł wymyślić chyba tylko on – Richard Curtis, twórca takich hitów, jak „Notting Hill” czy „To właśnie miłość”. Specjalizujący się w najlepszych komediach romantycznych Curtis tym razem przygotował dla nas coś specjalnego. Jack (Himesh Patel) budzi się w świecie, w którym nikt nigdy nie słyszał o Beatlesach. Nikt nie zna ich przebojów, nikt nigdy nie wzruszył się, słuchając „Yesterday”, nikt nigdy nie tańczył do „Help”, nie nucił „Strawberry Fields Forever”. Zna je tylko Jack. Jeszcze wczoraj grał do kotleta, dziś z każdą sekundą jego sława rośnie. Tyle że sukces odbiera mu Ellie (Lily James), jedyną osobę, która nigdy w niego nie zwątpiła…

W filmie zobaczymy także świetną Kate McKinnon i kradnącego show… Eda Sheerana w roli Eda Sheerana. A oto fragmenty recenzji „Yesterday”, który zadebiutuje w kinach 12 lipca.

Kontakt

KINOkawiarna Stacja Falenica
ul.Patriotów 44B
04-912 Warszawa – Falenica
(budynek stacji kolejowej)

Zapraszamy w tygodniu od 8 do 21 w weekendy od 10 do 22.
mail: info@stacjafalenica.pl

Rezerwacje (tylko telefonicznie!): 530 882 809 (w razie problemów z połączeniem prosimy o wysłanie SMS).

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kinokawiarnia Stacja Falenica © 2020 All Rights Reserved

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Created by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress