Maj 2012

Premiera filmu „Proste Pragnienia”

Niedziela, 27 maja, godz. 17:30 „Proste pragnienia” to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, jej…

Nowe menu !

Zapraszamy na NOWE MENU! Od soboty, 19 maja nowa karta potrwa i napojów inpirowana przedwojennym menu bufetu kolejowego!! serdecznie zapraszamy;)

A.F. Ossendowski – Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów

Książka jest zapisem przygód autora na Wschodzie w okresie, kiedy wraz z polsko-rosyjską grupą „białych” powziął zamiar przedarcia się przez Mongolię do Chin

Wawer. Tradycja i nowoczesność

Pierwszy w historii album w całości poświecony dzielnicy Wawer. W tej 200 stronicowej publikacji znajduje się ponad 300 zdjęć i ilustracji, w tym archiwalnych, których uzupełnieniem jest 30 stronicowa część redakcyjna.

Annie M.G. Schmidt – Julek i Julka

Szereg zabawnych, prościutkich opowiadań o dwójce dzieci mieszkających w sąsiedztwie. Bohaterowie mają po pięć lat i dla takich właśnie czytelników przeznaczona jest książka

Mazurek

Mazurek to prosta opowieść o małym Fryderyku Chopinie i jego muzyce. Opowieść słowami, dźwiękami i kolorami. Prozą i piosenką. Baśniowa a jednocześnie prawdziwa. Z nutą melancholii i dowcipna.

Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?

Cudowna pod względem edytorskim, świetnie ilustrowana (znowu jak zwykle) opowiastka spod pióra Leszka Kołakowskiego, który tym razem uczy nas bajką o trudnym poszukiwaniu dobrych rozwiązań.

Grzebień. Nieprzewodnik

Parafrazując cytat z osiemnastowiecznej encyklopedii ks. Benedykta Chmielowskiego, grzebień jaki jest, każdy widzi. Każdy też wie, do czego ów służy. Ale czy aby na pewno jesteśmy w pełni świadomi, do czego nie służy?

Kontakt

KINOkawiarna Stacja Falenica
ul.Patriotów 44B
04-912 Warszawa – Falenica
(budynek stacji kolejowej)

Zapraszamy w tygodniu od 8 do 21 w weekendy od 10 do 22.
mail: info@stacjafalenica.pl

Rezerwacje (tylko telefonicznie!): 530 882 809 (w razie problemów z połączeniem prosimy o wysłanie SMS).

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kinokawiarnia Stacja Falenica © 2020 All Rights Reserved

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Created by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress