Nowości

Przetwory w 7 smakach!

  Proponowaliśmy Wam  już zestawy śniadaniowe „na wynos” – czas na śniadanie „NA MIEJSCU”. Przez cały dzień możecie u nas zamówić ciepłego croissanta z konfiturą między innymi o smaku: pomarańczy, wiśni z kardamonem,…

Tarta na słono!

Stacja Falenica znowu zaskakuje – tym razem przepyszną Tartą na słono, która jest idealnym połączeniem brokuł, sera fety, pora oraz suszonych pomidorów. Lekka przekąska podczas seansu filmowego 🙂

Zestaw śniadaniowy (na wynos)

Zaspałeś? Nie zdążyłeś napić się kawy, zjeść śniadania? Zapraszamy po zestaw śniadaniowy (na wynos) do KinoKawiarni – przepyszna, świeżo mielona kawa plus ciasteczko owsiane tylko 6,50zł!

ChoqDrink

Prawdziwa gramowa kostka czekolady na drewnianej łyżeczce – ChoqDrink – podawana z kubkiem gorącej mlecznej pianki. Dostępna na Stacji w różnych smakach! Mleczny drink jest zrobiony na bazie ciemnej, jasnej lub białej czekolady….

Grun Matine

Zapraszamy na pyszną, zieloną aromatyzowaną herbatę. Fascynująca kompozycja japońskiej herbaty Sencha. Delikatny owocowy aromat połączony z płatkami róży, słonecznika i kwiatem chabra tworzy niepowtarzalny klimat.

Kontakt

KINOkawiarna Stacja Falenica
ul.Patriotów 44B
04-912 Warszawa – Falenica
(budynek stacji kolejowej)

Zapraszamy w tygodniu od 8 do 21 w weekendy od 10 do 22.
mail: info@stacjafalenica.pl

Rezerwacje (tylko telefonicznie!): 530 882 809 (w razie problemów z połączeniem prosimy o wysłanie SMS).

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Kinokawiarnia Stacja Falenica © 2019 All Rights Reserved

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Created by MEDIAPUNTO

Powered by WordPress